کافه بردگیم آلتو

بردگیم کافه یا کافه بازی های رومیزی مفهوم نسبتا جدیدی است که می توان آن را محل تلاقی و برخورد دو مفهوم کافه و بازی رومیزی دانست. در سال های اخیر رشدش سرعت گرفته است چرا که ما در عصری به سر می بریم که فضای مجازی و گوشی های هوشمند ابزاری شده اند که به ما کمتر اجازه این را میدهند که در اوقات فراغت خود بتوانیم دور هم و با یکدیگر وقت بگذرانیم ، اما بازی های رومیزی وسیله ای هستند که می توان تجربه هیجان انگیز و فراموش نشدنی را برای ما در کنار دوستان و خانواده ایجاد کند. حال فضایی را تصور کنید که در کنار عطر قهوه و خوراکی ها و نوشیدنی های مختلف، بتوان در کنار خانواده یا با جمع دوستان ساعت ها به دور از فضای مجازی به تفریح و بازی کردن بپردازیم، قطعا با وجود پیتزا، سالاد ، پاستا و خوراکی های خوشمزه دیگر این تجربه بی نظیر خواهد شد.

مجموعه بردگیم کافه آلتو یکی از قدیمی‌ترین و باسابقه‌ترین مجموعه بازی‌های رومیزی در ایران است،که در سال 1395 به همت جمعی از دانشجویان دانشگاه شیراز با هدف گسترش فضای بازی­‌های رومیزی و به منظور ایجاد محیطی شاد و مفرح جهت گذراندن اوقات فراغت خانواده‌­ها در کنار یکدیگر، راه‌اندازی شده است. این مجموعه شامل کافه رستوران، سالن بازی­های رومیزی، سالن VIP، فروشگاه تخصصی فروش بازی‌های رومیزی و تراس در فضای آزاد می­‌باشد و درحال‌حاضر با مجموعه‌ای بیش از 500 عنوان بازی مختلف رومیزی در خدمت مخاطبان خود است.

کافه رستوران این مجموعه با بهره­‌گیری از یک تیم تخصصی و تجهیزات به روز در زمینه قهوه، نوشیدنی­‌های سرد و انواع خوراکی­‌های خوشمزه ازجمله پیتزا، برگر، پاستا و سالاد و همچنین منو صبحانه خاص در حال ارائه سرویس به مخاطبان خود می‌­باشد. در قسمت سالن بازی­‌های رومیزی با تکیه بر پرسنل مجرب و آموزش دیده با گنجایش 70 نفری و قفسه‌های شامل 400 عنوان از انواع بازی­‌های رومیزی با ارتفاع 5 متر و طولی در حدود 4 متر فضایی هیجان‌انگیز و شادی فرآهم آمده است.

سالن VIP مجموعه با مبلمانی شیک برای برگزاری مراسم‌­های مانند تولد و دورهمی‌­های خانوادگی و همچنین ایونت­‌های بازی­‌ها تدارک دیده شده است. تراس مجموعه فضایی مناسب در اختیار افرادی که تمایل به استعمال دخانیات درکنار بازی کردن دارند، است.

فروشگاه تخصصی بازی‌های رومیزی با تنوع بیش از 200 عنوان بازی مختلف برای فروش. این مجموعه تا به حال با عنایت خداوند و تیم تخصصی آموزش و مشاوره، موفق به تجهیز و راه‌اندازی بسیاری از کافه­‌های دیگر در شهرهای شیراز، کرمان، یزد، مرودشت، زرقان و… شده است.

سوابق کاری و تجارب

عضو هیئت رئیسه کمیته بازی­‌های فکری استان فارس زیرمجموعه هیئت ورزش­‌های همگانی استان فارس
برگزاری رویداد زنگ تفریح در دانشگاه شیراز در سال های 92، 93، 94 و 96
طراحی بازی محیطی “گاندو” برای مجموعه شهربازی مجتمع تجاری زیتون
مشاوره و تجهیز بردگیم برای کافه­ “میس کت” در شهر کرمان
مشاوره و راه‌اندازی بردگیم کافه “تایم” در شهرستان زرقان
مشاوره و راه‌اندازی بردگیم کافه “رنگی” در شهرستان مرودشت
برگزاری مسابقه جنوب کشوری اسپلندور در سال 98
برگزاری رویداد روز جهانی بازی­‌های رومیزی در سال‌­های 96، 97، 98 و 99
اجرای بازی Dungeons & Dragons برای اولین بار در شیراز

بازی ماموریت سیاره سرخ

بازی رومیزی چیست ؟​

بازی رومیزی یا بردگیم یکی از انواع بازی است که در عین داشتن هیجان و رقابت در آن معمولا به فضای آنچنان زیادی نیاز ندارد و غالبا روی میز یا بعضا روی زمین انجام می شود و شامل وسایلی از جمله صفحه بازی، مهره، تاس و… می باشد. دسته بندی این بازی ها شامل: تعادلی، سرعت العملی، تمرکزی، استراتژیک، فکری، هیجانی و… است. این بازی ها از دو نفره تا چند نفره را شامل می شوند و معمولا از ربع ساعت تا بعضا چندین ساعت هر بازی ممکن است به طول بیانجامد.

CAFEALTO#

زیر عکس هاتون هشتگ کافه آلتو بزنید تا ما اینجا نشونشون بدیم